Mokomoji pažintinė literatūra

Akcijos

  • Pirkdami abi matematikos lankstymo knygutes kartu, galite gerokai sutaupyti. Plačiau…
  • Perkant popierinę knygutę „Žaislai, įdomūs bandymai ir žaidimai“ interneto parduotuvėje tevukas.lt arba leidykloje, jos skaitmeninės versijos metinė prenumerata – nemokamai.
  • Daugeliui papildomos mokymo literatūros knygučių taikoma „Akcija 10+“. Pasirinkus 10 ar daugiau vieno pavadinimo knygučių, kaina mažėja akyse. Plačiau…

Susipažinkite su niekuomet nesenstančiais mokymo literatūros šedevrais. Jie gyvuos tol, kol žmonės norės skaityti protingas knygas.:

  • Geriausia mokomąja matematikos knyga ne matematikams JAV pripažinta Fresno (Kalifornija) universiteto prof. P. Tannenbaumo „Kelionės į šiuolaikinę matematiką“. Tai puiki knyga apie matematiką, slypinčią mūsų kasdieniame gyvenime.
  • Žymaus anglų pedagogo G. Jenkinso ir jo mokinių parengtos matematiką, darbelius ir net dailę integruojančios knygutės lavina vaikų vaizduotę ir padeda pajusti matematikos grožį.
  • Garbaus Lietuvos mokslininko ir fizikos populiarintojo R. Karazijos žaidimų ir originalių žaislų veikimo principus vaizdžiai aprašo knygutė su filmuotais bandymais internete idomu.tev.lt. Internete galima
    įsigyti ir skaitmeninę šios knygutės versiją.
  • Matematikos dėstytojo, tikybos mokytojo, poezijos konkursų matematikos studentams rengėjo, matematikos olimpiadų organizatoriaus R. Kašubos knygutė – tai rinkinys neįprastų uždavinių su nestandartiniais sprendimais.

Šios ir kitos žymių Lietuvos ir užsienio autorių knygutės niekada nebus įtrauktos į lietuviškas mokymo programas. Tačiau jos gali būti labai naudingos žingeidiems vaikams bei jų mokytojams.

GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

E. parduotuvėje tevukas.lt visi TEV leidiniai ir e. produktai – nuo 30% pigiau!