Mokomoji pažintinė literatūra

Akcijos

  • Pirkdami abi matematikos lankstymo knygutes kartu, galite gerokai sutaupyti. Plačiau…
  • Perkant popierinę knygutę „Žaislai, įdomūs bandymai ir žaidimai“ interneto parduotuvėje tevukas.lt arba leidykloje, jos skaitmeninės versijos metinė prenumerata – nemokamai.
  • Daugeliui papildomos mokymo literatūros knygučių taikoma „Akcija 10+“. Pasirinkus 10 ar daugiau vieno pavadinimo knygučių, kaina mažėja akyse. Plačiau…

Mes norime visus supažindinti su niekuomet nesenstančiais mokymo literatūros šedevrais. Jie gyvuos tol, kol žmonės norės skaityti protingas knygas:

  • Geriausia mokomąja matematikos knyga ne matematikams JAV pripažinta Fresno (Kalifornija) universiteto prof. P. Tannenbaumo „Kelionės į šiuolaikinę matematiką“. Tai puiki knyga apie matematiką, slypinčią mūsų kasdieniame gyvenime.
  • Žymaus anglų pedagogo G. Jenkinso ir jo mokinių parengtos matematiką, darbelius ir net dailę integruojančios knygutės lavina vaikų vaizduotę ir padeda pajusti matematikos grožį.
  • Garbaus Lietuvos mokslininko ir fizikos populiarintojo R. Karazijos žaidimų ir originalių žaislų veikimo principus vaizdžiai aprašo knygutė su filmuotais bandymais internete idomu.tev.lt. Dabar internete galima
    įsigyti ir skaitmeninę šios knygutės versiją.
  • Matematikos dėstytojo, tikybos mokytojo, poezijos konkursų matematikos studentams rengėjo, matematikos olimpiadų organizatoriaus R. Kašubos knygutė – tai rinkinys neįprastų uždavinių su nestandartiniais sprendimais.

Šios ir kitos žymių Lietuvos ir užsienio autorių knygutės niekada nebus įtrauktos į lietuviškas mokymo programas. Tačiau jos gali būti labai naudingos žingeidiems vaikams bei jų mokytojams.

GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

E. parduotuvėje tevukas.lt visi TEV leidiniai ir e. produktai – nuo 30% pigiau!