Sukurta mažiesiems

Akcijos

  • Pirkdami abi knygučių „Trys plius keturi“ dalis kartu, galite gerokai sutaupyti. Plačiau…
  • Dauguma serijos „Sukurta mažiesiems“ knygučių kainuos kur kas pigiau, jei pirksite kartu su kitomis. Plačiau…
  • Visoms serijos „Sukurta mažiesiems“ knygutėms taikoma „Akcija 10+“. Užsisakant 10 ar daugiau vieno pavadinimo knygučių, kaina mažėja akyse.  Plačiau…

Rengiantis įvairioms žinių patikroms, diagnostiniams ar standartizuotiems testams, reikalinga uždavinių sprendimo praktika. Patyrusių mokytojų kruopščiai parinktos užduotys bus puiki pagalba tiek mokytojams, tiek mokiniams. Serijų „Matematikos labirintai“ ir „Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas“ knygutės suteikia galimybę ruoštis patikrinimams ištisus mokslo metus.

Norint, kad vaikai nebijotų matematikos, o uždavinių sąlygas skaitytų noriai, reikia lavinti jų matematinius gebėjimus ir pateikti įdomiai suformuluotus uždavinius. Tam skirtos spalvingos knygutės „Skaičiuojame“, „Mąstome“, „Braižome“, kurios linksmai ir neįkyriai ugdo pagrindinius aritmetikos, logikos ir geometrijos įgūdžius. Todėl jos yra labai naudingos ruošiantis „Kengūros“ konkursams, įvairiems testavimams, patikrinimams ar net olimpiadoms.

Vaikams, labiau mėgstantiems spręsti uždavinius kompiuteriu, sukurta sprendyklė „Trys viename“. Joje yra be galo daug uždavinių, skirtų sprendimo įgūdžiams įtvirtinti atliekant veiksmus su sveikaisiais skaičiais, paprastosiomis ir dešimtainėmis trupmenomis. Kompiuteris ne tik generuoja be galo daug pasirinkto tipo uždavinių, bet ir vertina sprendimo teisingumą, pažymi, kurioje vietoje padaryta klaida.

Kad vaikai pailsėtų nuo kompiuterių ar savo išmaniųjų telefonų, palavintų vaizduotę ir pamiklintų rankas, anglai yra sukūrę seriją karpymo-klijavimo knygučių, kurios puikiai susieja matematiką, darbelius ir net dailę. Nuostabus užsiėmimas kruopštukams ir kūrybiškas poilsis naršytojams.

GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

E. parduotuvėje tevukas.lt visi TEV leidiniai ir e. produktai – nuo 30% pigiau!