KURK

Akcijos

  • Prenumeruojant 4 bet kuriuos KURK iš karto, mokėti reikės tik už 3. Plačiau…
  • Prenumeruojant bet kurį KURK iš karto trejiems metams mokėti reikia tik už du Plačiau…
SAVARANKIŠKŲ IR KONTROLINIŲ DARBŲ UŽDUOTYS

KURK-SKD naudoja uždavinių rinkinius, parengtus pagal serijos „Matematika Tau plius“ savarankiškų ir kontrolinių darbų knygutes nuo V iki XII klasės. Yra 6 KURK-SKD variantai: 5–6, 7–8, 9–10, 11–12 klasėms, progimnazijos klasėms (PRO, 5–8 kl.) ir gimnazinėms klasėms (GYM, 9–12 kl.).

PASIRENGIMO PUPP IR VBE UŽDUOTYS

KURK-PUPP+KKU uždavinių banką sudaro visų PUPP, vykusių 2003–2018 m., uždaviniai su vertinimo instrukcijomis ir atsakymais. Jie pateikiami pagal temas ir išdėstyti sunkėjimo tvarka. Kadangi kai kuriose temose uždavinių pasirodė esą nelabai daug, uždavinių bankas papildytas knygutės „Pagrindinės mokyklos matematikos kurso kartojimo medžiaga“ uždaviniais (KKU), kurie yra išsamiai išspręsti knygutės autorių.

KURK-VBE uždavinių banką sudaro visų 1999–2018 m. vykusių Valstybinių brandos egzaminų uždaviniai su atsakymais ir vertinimo instrukcijomis. Jie taip pat pateikiami pagal temas ir išdėstyti sunkėjimo tvarka. Taip pat pateikiami pilni pagrindinės ir pakartotinės sesijos uždavinių rinkiniai pagal metus.

2021 m. pasirodė KURK-PUPP+VBE apimantis abu aukščiau aprašytus produktus.

Galima išbandyti
  • registruokitės svetainėje tevukas.lt/prasymai, parsisiųskite demonstracines versijas KURK 5–8 DEMO, KURK 9–12 DEMO, KURK PUPP DEMO arba KURK VBE DEMO.
GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

E. parduotuvėje tevukas.lt visi TEV leidiniai ir e. produktai – nuo 30% pigiau!