Sukurta mažiesiems

Akcijos

  • Pirkdami abi knygučių „Trys plius keturi“ dalis kartu, galite gerokai sutaupyti. Plačiau…
  • Dauguma serijos „Sukurta mažiesiems“ knygučių kainuos kur kas pigiau, jei pirksite kartu su kitomis. Plačiau…
  • Perkant abi knygutės „Pasirinkimų šalis“ dalis klasei (ne mažiau kaip 10 komplektų), „Mokytojo knyga“ – dovanų! Plačiau…

Jei norite, kad vaikai nebijotų matematikos, o uždavinių sąlygas skaitytų noriai, pasirinkite matematiniams gebėjimams lavinti skirtas knygutes: „Skaičiuojame“, „Mąstome“, „Braižome“. Šios spalvingos knygutės linksmai ir neįkyriai ugdo pagrindinius aritmetikos, logikos ir geometrijos įgūdžius. Todėl jos yra labai naudingos ruošiantis „Kengūros“ konkursams, įvairiems testavimams, patikrinimams ar net olimpiadoms.

Jei vaikai jau pamėgo matematiką, jei mano, kad yra pasirengę bet kokiems iššūkiams, pasiūlykite jiems Kazimiero Pulmono sprendimyną „Trys plius keturi“. Jis skirtas geriausiems.

Vaikams, labiau mėgstantiems spręsti uždavinius kompiuteriu, sukurta sprendyklė „Trys viename“. Joje yra be galo daug uždavinių, skirtų sprendimo įgūdžiams įtvirtinti atliekant veiksmus su sveikaisiais skaičiais, paprastosiomis ir dešimtainėmis trupmenomis. Kompiuteris ne tik generuoja pasirinkto tipo uždavinius, bet ir vertina sprendimo teisingumą, pažymi, kurioje vietoje padaryta klaida.

GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

E. parduotuvėje tevukas.lt visi TEV leidiniai ir e. produktai – nuo 26% pigiau!